ELOCTA®

ELOCTA®

NAUDOJIMO SĄLYGOS

Atsakomybės apribojimas
Bendrovė „SWEDISH ORPHAN BIOVITRUM AB (PUBL)“ sukūrė šią svetainę kaip papildomą paslaugą. Šioje svetainėje pateikti duomenys ir literatūra skirti tik bendrajai informacijai. Medicininiai duomenys šioje svetainėje skirti tik informuoti; jie nepakeičia gydytojo ar kitų profesionalių medicinos darbuotojų konsultacijos.

Atkreipkite dėmesį, kad naudojant tam tikras naršykles gali nepavykti peržiūrėti svetainėje esančių filmų. Šios svetainės filmų peržiūros funkcija patikrinta su „Internet Explorer“, „Chrome“, „Firefox“ ir „Safari“.

Autoriaus teisės
Visas šios svetainės turinys saugomas autoriaus teisių. Tekstų, nuotraukų, grafikos priemonių informaciją galite naudoti tik sau, o ne verslo tikslais. Draudžiama bet kokius šios svetainės duomenis kopijuoti, keisti, perduoti, licencijuoti arba skelbti (visus arba iš dalies) be išankstinio rašytinio bendrovės „SWEDISH ORPHAN BIOVITRUM AB (PUBL)“ leidimo.

Prekių ženklai 
Visi šioje svetainėje skelbiami prekių ženklai, logotipai ir maketavimo objektai yra bendrovės „SWEDISH ORPHAN BIOVITRUM AB (PUBL)“ nuosavybė arba priklauso trečiajai šaliai. Draudžiama juos bet kokiu būdu naudoti, atsisiųsti, kopijuoti arba platinti be rašytinio bendrovės „SWEDISH ORPHAN BIOVITRUM AB (PUBL)“ arba atitinkamos trečiosios šalies sutikimo.

Slapukai
Šioje svetainėje naudojami slapukai – maži informacijos vienetai, įrašomi į svetainės naudotojų naršyklių atmintį, padedantys mums surinkti informaciją, kaip naudotojas ją naudoja. Patvirtiname, kad mes naudodamiesi šiais žymenimis arba slapukais NERENKAME ir NEIEŠKOME jokių asmenį identifikuojančių duomenų apie mūsų lankytojus, kaip antai asmenvardžių, adresų, e. pašto adresų arba telefono numerių.

Privatūs duomenys
Jeigu kreipėtės į mus el. paštu, Jūsų el. pašto adresas bus įrašytas mūsų serveryje, tačiau nebus naudojamas komerciniais tikslais, išskyrus atvejus, kai Jūs mums suteiksite tam leidimą.