ELOCTA®

ELOCTA®

LIETOŠANAS NOSACĪJUMI

Atruna
SWEDISH ORPHAN BIOVITRUM AB (PUBL) izstrādāja šo tīmekļa vietni kā pakalpojumu. Šajā tīmekļa vietnē pieejamā informācija un literatūra paredzēta tikai vispārīgiem informatīviem mērķiem. Šajā tīmekļa vietnē redzamā medicīniskā informācija paredzēta tikai informatīviem mērķiem un neaizstāj ārsta vai medicīnas speciālista konsultāciju.

Ņemiet vērā, ka atsevišķi pārlūki var ietekmēt iespēju skatīties filmas šajā tīmekļa vietnē. Šīs tīmekļa vietnes filmu funkcionalitāte pārbaudīta, izmantojot pārlūku Internet Explorer, Chrome, Firefox un Safari.

Autortiesības
Visu šī tīmekļa vietnes saturu aizsargā autortiesības. Tekstu, attēlus, diagrammas u.c. varat izmantot tikai saviem nekomerciāliem mērķiem, un nav atļauts reproducēt, mainīt, pārsūtīt, licencēt vai publiskot jebko no šīs tīmekļa vietnes kopumā vai daļēji bez iepriekšējas rakstiskas SWEDISH ORPHAN BIOVITRUM AB (PUBL) atļaujas.

Prečzīmes
Visas prečzīmes, logotipi un izkārtojuma objekti ir SWEDISH ORPHAN BIOVITRUM AB (PUBL)' vai trešās puses īpašums. Ir aizliegts tos izmantot, lejupielādēt, kopēt vai izplatīt bez rakstiskas SWEDISH ORPHAN BIOVITRUM AB (PUBL) vai attiecīgas trešās puses piekrišanas.

Sīkfaili
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, nelielus informācijas fragmentus, ko saglabā jebkura šīs tīmekļa vietnes lietotāja pārlūka atmiņā, kas ļauj mums apkopot informāciju par to, ka lietotāji to lieto. Esiet droši, ka mēs NEAPKOPOJAM vai NEMEKLĒJAM šajās atzīmēs vai sīkfailos nekādu personīgi identificējamu informāciju par mūsu apmeklētājiem, piemēram, vārdus, adreses, e-pasta adreses vai telefona numurus.

Informācija par konfidencialitāti
Ja esat ar mums sazinājies, jūsu e-pasta adrese tiks saglabāta mūsu serverī, taču netiks izmantota komerciāliem mērķiem, ja vien neesat devis šādu atļauju.