ELOCTA®

ELOCTA®

KASUTUSTINGIMUSED

Lahtiütlus
SWEDISH ORPHAN BIOVITRUM AB (PUBL) on töötanud selle veebisaidi välja teenusena. Veebisaidil olev teave ja kirjandus on mõeldud ainult üldiseks teabeks. Sellel veebisaidil olev meditsiiniteave on informatiivne ega asenda arsti või muu meditsiinitöötaja nõuandeid.

Arvestage, et teatud brauserites võib olla probleeme sellel veebisaidil filmide vaatamisega. Filmide toimimist veebisaidil on kontrollitud brauseritega Internet Explorer, Chrome, Firefox ja Safari.

Autoriõigus
Kogu veebisaidi sisu on kaitstud autoriõigusega. Tekstis, fotodel, graafikutes jne olevat teavet tohib kasutada ainult isiklikuks mitteäriliseks otstarbeks ja seda veebisaiti ega ühtegi selle osa pole lubatud paljundada, muuta, edastada, litsentsida ega avaldada ilma ettevõtte SWEDISH ORPHAN BIOVITRUM AB (PUBL) eelneva kirjaliku nõusolekuta.

Kaubamärgid
Kõik veebisaidil olevad kaubamärgid, logod ja kujunduselemendid kuuluvad ettevõttele SWEDISH ORPHAN BIOVITRUM AB (PUBL) või muule osapoolele. Neid on keelatud kasutada, alla laadida, kopeerida või levitada igasugusel kujul ilma ettevõtte SWEDISH ORPHAN BIOVITRUM AB (PUBL) või vajaduse korral muu osapoole kirjaliku nõusolekuta.

Küpsised
See veebisait kasutab küpsiseid: väikesi teabeühikuid, mis salvestatakse iga saidi kasutaja brauseri mälus, et saaksime koguda teavet selle kohta, kuidas kasutajad seda kasutavad. Võite olla kindel, et me EI kogu ega taotle nende siltide või küpsiste kaudu oma külastajate kohta mingisugust isikut tuvastavat teavet (nt nimi, aadress, meiliaadress või telefoninumber).

Privaatsuse teave
Kui olete meiega ühendust võtnud, salvestatakse teie meiliaadress meie serverisse, kuid seda ei kasutata ärilisel eesmärgil, kui te pole selleks luba andnud.